Jaki piekarnik do zabudowy wybrać

Urządzenia w zabudowie to estetyczne rozwiązanie do każdej kuchni. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się również na piekarnik tego typu. Na rynku znaleźć można wiele modeli, które różnią się funkcjonalnościami. Szczególnie warta uwagi jest opcja termoobiegu, funkcja pyriolizy, prowadnice teleskopowe czy możliwość rozmrażania w piekarniku. To jednak niejedyne opcje. Dowiedz się jak wybrać piekarnik do zabudowy i zajrzyj na stronę https://www.oleole.pl/piekarniki-do-zabudowy.bhtml, gdzie znaleźć można urządzenia różnego typu.

1. Innowacyjny i intuicyjny piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB
2. Oszczędny i nowoczesny Whirlpool AKZM 8420 NB
3. Podsumowanie

Innowacyjny i intuicyjny piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB

Piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB ma aż 75 litrów pojemności. Zapewnia to wysoki komfort pieczenia i możliwość upieczenia dużej ilości jedzenia. Przygotowanie wielu potraw ułatwia również konstrukcja drzwi, dzięki której otworzyć można tylko część urządzenia. W ten sposób jednocześnie przygotować można pieczeń na obiad oraz ciasto. Co ważne, możliwa jest niezależna regulacja temperatury w każdej z dwóch komór. Ciekawą opcją jest również podwójny termoobieg. Funkcja Tryb Pro Roasting przeznaczona jest natomiast dla osób, które cenią gotowanie w stylu slow i możliwość eksperymentowania w kuchni. Piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB wyposażony jest także w prowadnice teleskopowe, które umożliwiają łatwe i płynne wysunięcie oraz wyjęcie wszystkich potraw.

Oszczędny i nowoczesny piekarnik Whirlpool AKZM 8420 NB

Innowacyjny piekarnik Whirlpool AKZM 8420 NB to dobry wybór dla osób, które cenią estetyczne i nowoczesne rozwiązania. Zastosowania w piekarniku technologia dostosowuje temperaturę i dystrybucje ciepła do rodzaju pieczonej potrawy. Dzięki temu upieczenie chleba, pizzy czy ciasta stanie banalnie łatwe. Pieczenie ułatwia również wentylator z grzałką kołową, który rozprowadza ciepłe powietrze po całej komorze. W ten sposób wypieki są zawsze równomiernie wypieczone.

Równie prosty jest proces czyszczenia urządzenia

Szybkość zapewniają natomiast trzy poziomy. Dzięki temu jednocześnie piec można kilka różnych potraw. Co ważne ta funkcja sprawia, że zapachy oraz aromaty się nie przenikają.
Whirlpool AKZM 8420 NB to również gratka dla osób, które cenią ekologiczne rozwiązania.
Funkcja czyszczenia metodą hydrolizy pozwala na umycie piekarnik bez użycia detergentów. Urządzenie czyszczone jest parą, a po zakończeniu czyszczenia wystarczy przetrzeć je gąbką. Dodatkową zaletą jest fakt, że w trakcie tego zabiegu zużycie energii nie jest duże. Oprócz tego urządzenie posiada klasę energetyczną A+, dzięki czemu zużywa do 30% mniej energii niż inne piece tego typu. Innym atutem piekarnika jest możliwość zabezpieczenia go przed najmłodszymi.

Podsumowanie

Piekarniki Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB i Whirlpool AKZM 8420 NB wyposażone są w innowacyjne funkcje, które zapewniają szybkie i jednocześnie efektywne pieczenie.
Obydwa urządzenia umożliwiają przygotowanie jednocześnie wielu potraw. W przypadku Whirlpool AKZM 8420 NB istnieje możliwość upieczenie trzech rzeczy w jednej komorze bez mieszania się aromatów. Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB posiada natomiast dwie komory.

Dodatkowo piekarniki wyposażone są ekologiczne rozwiązania. Obydwa urządzenia posiadają możliwość czyszczenia parą, bez użycia detergentów. Zaletą jest również oszczędność energii.

To zatem dobry wybór dla wszystkich, którzy poszukują energooszczędnych urządzeń, a przy tym cenią prostotę i szybkość w gotowaniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ