zlewy ceramiczne SystemCeram

Każda aranżacja kuchni powinna łączyć w sobie funkcjonalność i zgodną z obowiązującymi trendami estetykę. To właśnie od tych cech w dużym stopniu zależy, czy użytkowanie tego wnętrza będzie wiązało się z przyjemnością. Jednym z najważniejszych elementów, które muszą znaleźć się w tym pomieszczeniu, jest zlewozmywak. Obecnie dużą popularnością cieszą się zlewy ceramiczne marki SystemCeram. Czym się wyróżniają? Czy warto zdecydować się na ich zakup? Czytaj dalej i poznaj 3 najważniejsze zalety tego rozwiązania!

1. Zlewy ceramiczne SystemCeram – synonim niezawodności

Jedną z najważniejszych zalet zlewozmywaków ceramicznych marki SystemCeram jest to, że są niemal niezniszczalne. Bardzo trudno je uszkodzić. Są bowiem odporne na przypadkowe uderzenia, zarysowania czy obicia. Nawet jeśli na powierzchnię zlewozmywaka upadnie Ci garnek, np. podczas odcedzania makaronu, możesz mieć pewność, że nie uszkodzi jego struktury. Nie są mu także w stanie zaszkodzić gwałtowne zmiany temperatur. Wszystkie te cechy to zasługa procesu produkcji, podczas którego wypala się kamionkę szlachetną w ekstremalnie wysokiej temperaturze. Warto też wspomnieć o tym, że zlewozmywaki ceramiczne są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości.

2. Bogata paleta kolorystyczna

Zlewy ceramiczne SystemCeram wyróżniają się nie tylko walorami użytkowymi, ale także estetycznymi. To zasługa bogatej palety kolorów, w jakich są dostępne. W sklepie internetowym tego dystrybutora, czyli na systemceram.pl, czeka na Ciebie aż 14 designerskich odcieni. Dzięki temu dopasowanie idealnego modelu do aranżacji jest niezwykle łatwe. Jasne barwy doskonale prezentują się w kuchniach inspirowanych stylem minimalistycznym i skandynawskim. Nierzadko można dostrzec je też we wnętrzach nowoczesnych czy klasycznych. Ciemne z kolei świetnie wyglądają w kuchniach industrialnych czy glamour.

3. Sposób montażu dopasowany do Twoich potrzeb

Zlewy ceramiczne marki SystemCeram łączą w sobie funkcjonalność i modną estetykę. To jednak nie wszystko. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że można je dopasować do swoich potrzeb, szczególnie pod względem sposobu montażu. Najpopularniejszymi, a zarazem najłatwiejszymi w instalacji są zlewozmywaki wpuszczane w blat. Miłośnicy designerskich rozwiązań często sięgają po zlewy podwieszane. Szczególnie chętnie montuje się je w kamiennych blatach. W ofercie SystemCeram znajdziesz też modele osadzane na równi z blatem i nakładane na specjalnie przygotowaną szafkę. Szeroki wybór możliwości pozwoli Ci stworzyć aranżację, od której trudno będzie oderwać wzrok!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ