Deszczownie i baterie kuchenne – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

0
1160

Funkcjonalne i estetyczne wyposażenie mieszkania jest niezwykle istotne, dlatego warto wybierać rozwiązania, które sprawiają że korzystanie z urządzeń jest przyjemnością. Na co zwrócić uwagę wybierając deszczownie i baterie kuchenne?

  1. Nowoczesne baterie kuchenne
  2. Czarne baterie kuchenne i łazienkowe
  3. Funkcjonalne i estetyczne deszczownie

Kuchnia i łazienka to pomieszczenia, z których często korzystamy, dlatego trzeba urządzić je w sposób funkcjonalny i estetyczny. Praktyczne rozwiązania sprawiają, że codzienne korzystanie z tych pomieszczeń jest prawdziwą przyjemnością. Na jaką armaturę warto zwrócić uwagę?

Nowoczesne baterie kuchenne

Jako że w kuchni spędzamy dużo czasu, strefa gotowania i zmywania powinna być wygodna i funkcjonalna. Dużą uwagę trzeba zwrócić na wybór baterii kuchennych, ponieważ korzystanie z nich powinno być wygodne. Na szczęście na rynku znajdziemy wiele nowoczesnych baterii, dzięki czemu bez trudu wybierzemy baterie kuchenne idealnie dostosowane do własnych potrzeb. Krany z wyciąganą wylewką, kolorowe, magnetyczne – wybór jest duży. Nowoczesne baterie są wyposażone w perlatory, które oszczędzają wodę. Baterie kuchenne mają różne kształty – zarówno tradycyjne jak i nowoczesne. Bardzo dużą popularnością cieszą się baterie kuchenne stojące, a jeśli posiadasz niewielką przestrzeń do wykorzystania, bateria z wyciąganą wylewką bardzo dobrze się sprawdzi, nie tylko podczas zmywania naczyń, ale też podczas napełniania pojemników wodą.

Czarne baterie kuchenne i łazienkowe

Czarna armatura cieszy się bardzo dużą popularnością, szczególnie podczas wyposażenia łazienek. Baterie wannowe i baterie łazienkowe do umywalek są dostępne w różnych kształtach, więc łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb. Wysoka bateria umywalkowa idealnie pasuje do umywalek nablatowych, z kolei czarna bateria natryskowa świetnie podkreśla charakter nowoczesnych wnętrz. Również w kuchni czarna bateria sprawdzi się bardzo dobrze. Czarne baterie kuchenne sprawiają, że kuchnia wygląda nowocześnie i niebanalnie.

Funkcjonalne i estetyczne deszczownie

Zamiast tradycyjnego zestawu natryskowego, warto zwrócić uwagę na deszczownie, które dają znacznie więcej możliwości zastosowania. Do dyspozycji masz dwa źródła natrysku. Jednym z nich jest słuchawka, która świetnie sprawdza się przy szybkim prysznicu, natomiast drugim źródłem natrysku jest deszczownica, dzięki której możesz pozwolić sobie na dłuższy relaks. Deszczownice są też dużo bardziej estetyczne niż zwykłe zestawy natryskowe, stanowią więc ozdobę łazienki. Do wyboru są deszczownie okrągłe i kwadratowe, z dużym lub małym kapeluszem. Jeśli chodzi o kolor, masz do wyboru klasyczny chrom, połączenie z bielą oraz wyraziste kolory. Dobrej jakości deszczownie i natryski posiadają system, który utrudnia osadzanie się kamienia i ułatwia czyszczenie oraz konserwację.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ