Różnego rodzaju imprezy firmowe to nie tylko sposób na integrację zespołu i odstresowanie się we wspólnym gronie.

To oczywiście także spore problemy organizacyjne, z których jednak należy wywiązać się wzorowo. Jakakolwiek porażka może być bardzo źle odbierana i cała impreza może nie spełnić swoich założeń. Jak przygotować imprezę firmową by była naprawdę udana? Trzeba zacząć oczywiście od jedzenia. Doskonale sprawdzi się znana i polecana w danym regionie firma cateringowa. W dzisiejszych czasach jednak trudno jest zadowolić wszystkich. Nie chodzi tutaj o ulubione dania czy rodzaje kuchni. Nie wszyscy jedzą wszystko. Lepiej postawić więc na kuchnię uniwersalną, która jednak będzie smakowała każdemu. 

Wegańskie jedzenie- czy każdemu będzie smakowało?

Coraz więcej ludzi przestaje jeść mięso lub produkty odzwierzęce. Z pewnością obecność takiego jedzenia na imprezie nie będzie dobrze odebrana przez takie osoby. Z kolei osoby jedzące mięso jedzą w zasadzie wszystko. Czyli także produkty wegańskie. Postawienie właśnie na kuchnie wegańską pozwoli na zadowolenie każdego. Trzeba tylko wybrać najlepszą firmę, która będzie w stanie przygotować naprawdę smaczny posiłek. Nie trzeba nawet podpisywać konkretnych dań- niektórych skład może tylko zniechęcać. Próbując jednak taki catering powinien smakować każdemu. Wbrew pozorom jest to efekt bardzo łatwy do uzyskania i bardzo sprytny. Myśleniu o osobnych kuchniach dla różnych kategorii osób może być po prostu ciężkie do zorganizowania. Przyjęcie opcji w całości wegańskiej może tylko ułatwić kwestie organizacyjne.

Co powinno znaleźć się na stole?

Problemem może być jeszcze to co powinno pojawić się na stole. Ograniczyć się tylko do zimnej płyty czy wprowadzić także dania na ciepło? Zdecydowanie to drugie rozwiązanie jest lepsze. Zimna płyta może być po prostu zbyt minimalistyczna i nie do końca robić dobrego wrażenia. Zdecydowanie lepiej jest zapłacić więcej, ale pozostawić po sobie dobre wspomnienia. Catering na imprezy  nie może jednak obejść się bez przekąsek, które są w ruchu w zasadzie przez cały czas. Dobrym uzupełnieniem będzie także coś małego na słodko- praktycznie każdy zawsze na imprezach je coś takiego. Dobrze jest pamiętać o wszystkich tych elementach. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ