Remont kuchni jest kosztowny – gdy konieczna jest wymiana mebli lub sprzętu AGD, budżet musi wynosić co najmniej kilka tysięcy złotych. Jeżeli chcesz odświeżyć to pomieszczenie, wcale nie musisz tyle wydawać – zauważalną i efektowną metamorfozę uzyskasz, sięgając po naklejki na lodówkę.

Lodówka wcale nie musi być biała

Większość producentów sprzętu AGD oferuje urządzenia w kolorze białym – jedynie sporadycznie są dostępne lodówki, mikrofalówki czy zmywarki w kolorze np. stalowym czy czarnym. Osoby, którym zależy na pomieszczeniu urządzonym w konkretnym stylu, często właśnie z tego względu decydują się na meble z zabudowanymi sprzętami AGD. To jednak drogie rozwiązanie, a wymiana sprzętu zawsze wiąże się z koniecznością sprawdzenia, czy dany model ma odpowiednie wymiany. Czy jest inne rozwiązanie? Owszem – w ostatnim czasie niezwykle modne są naklejki np. na lodówkę.

Naklejki na lodówki zyskały dużą popularność wśród klientów indywidualnych. Nie jest to przypadek – dzięki nim szybko można zmienić wystrój kuchni, i to bez ponoszenia zbędnych kosztów. W porównaniu do np. wymiany mebli naklejki są znacznie tańsze, a do tego efektowne – za pomocą tego dodatku można całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia.

Jakie naklejki na lodówkę wybrać?

Aktualnie na rynku jest dostępnych wiele naklejek na lodówkę. Dystrybutorzy proponują naklejki na lodówki pochodzące z fabryk różnych producentów, np.: Bosch, Electrolux czy Whirlpool. Jako osoba potencjalnie zainteresowana, możesz wybierać wśród licznych motywów – obok abstrakcji, dostępne są naklejki z kategorii np.: zwierzęta, natura, krajobrazy czy kulinaria. Wybór jest zatem olbrzymi – możesz uzyskać dowolny efekt.

pol_pl_naklejka-na-lodowke-hamburger-4151-2399_1

Jeżeli zdecydujesz się na naklejkę na lodówkę, pamiętaj, aby zwrócić uwagę na jakość jej wykonania. Folia powinna być gruba – tylko wówczas naklejka będzie odporna na uszkodzenia mechaniczne. Liczy się także technologia zastosowana przy jej produkcji, bo od niej zależy m.in. to, czy pęcherzyki powietrza będą uwalniane i tym samym uzyskany efekt będzie zadowalający.

Źródło: https://stikero.pl/pol_m_Naklejki_Naklejki-na-lodowke-176.html

Naklejki na lodówkę – tani i szybki sposób na metamorfozę kuchni

Za pomocą naklejki na lodówkę można szybko odświeżyć kuchnię. W zależności od koloru naklejki, możliwe jest też optyczne powiększenie pomieszczenia. A wszystko to kosztuje niewiele – zdecydowanie mniej niż wymiana mebli czy sprzętów AGD. To jednak nie wszystko – naklejki na lodówkę są tak wytwarzane, że nie uszkadzają powierzchni sprzętu. Ich czyszczenie jest niezwykle łatwe, w każdym momencie można też wymienić je na inne.

Naklejki na lodówkę to jeden z najprostszych i najtańszych sposób na efektowną metamorfozę kuchni. Jeżeli nie masz środków na remont tego pomieszczenia, a marzy Ci się zmiana, sięgnij właśnie po naklejki.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ