Opróżnianie mieszkań

Dostałeś w spadku zagracone mieszkanie? Kupiłeś w atrakcyjnej cenie dom pełen staroci? A może po prostu chcesz zrobić remont lub generalne sprzątanie? W każdej z tych sytuacji zastanawiasz się, co zrobić z niepotrzebnym wyposażeniem. Opróżnianie mieszkań gotówka Dowiedz się, jaką pomoc mogą Ci zaoferować firmy, zajmujące się odbiorem mebli.

Co zrobić ze starymi meblami?

Jeżeli planujesz opróżnić mieszkanie lub pozbyć się staroci możesz zdecydować się na trzy opcje. Pierwszą jest samodzielny wywóz mebli. Z czym się to wiąże? Najczęściej niezbędne jest wzięcie kilku dni wolnego w pracy lub spędzenie na tej czynności całego weekendu. Niektóre przedmioty o większych gabarytach, które nie zmieszczą się w drzwiach, muszą zostać rozmontowane. Ważną kwestią jest także zorganizowanie odpowiedniego transportu – na przykład wynajęcie przyczepki. Następnie trzeba znaleźć punkt selektywnej zbiorki odpadów komunalnych, który najczęściej znajduje się poza miastem. Oznacza to pokonanie sporej odległości samochodem – a nierzadko nawet wykonanie kilku takich kursów. Nic dziwnego, że taka perspektywa nie napawa optymizmem.

Jaka jest więc kolejna opcja? Możesz skorzystać z usług firmy, która zrobi to za Ciebie. Dzięki temu, że specjalizuje się w świadczeniu takich usług, posiada odpowiednie zaplecze techniczne – między innymi pojazdy o różnej wielkości. Pracownicy zdemontują też meble, spakują je i załadują do samochodu. Chociaż opcja ta wydaje się o wiele bardziej komfortowa, ma też swoją słabą stronę – za te wszystkie usługi musimy dodatkowo zapłacić. Finalna cena ustalona jest w zależności od czasu pracy, rozmiaru auta, wielkości mebli, liczby pracowników oraz dystansu, jaki muszą pokonać, zajmując się utylizacją mebli.

Firma, która odkupi od Ciebie zawartość mieszkania

Najlepszym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z usług firmy, która odkupi od Ciebie całe wyposażenie mieszkania. Rozwiązanie takie posiada wiele zalet – nie dość, że nie musisz płacić za taką usługę, to jeszcze firma zapłaci Ci za odbiór rzeczy, których nie potrzebujesz. Doświadczeni pracownicy ocenią, które elementy wyposażenia mają jakąkolwiek wartość – nawet jeżeli Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy. Mogą to być stare meble, książki, porcelana czy sprzęt RTV i AGD. Wszystkie antyki zostaną rzetelnie wycenione, a w zamian otrzymasz gotówkę do ręki.

Jeżeli interesuje Cię trzecia opcja i chcesz odsprzedać zawartość swojego mieszkania, zapraszamy do kontaktu. Odkupimy od Ciebie zawartość mieszkania, a przedmioty, które nie mają żadnej wartości wywieziemy za drobną opłatą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ