Dlaczego warto kupić filtr do wody Brita i używać go każdego dnia

W większości polskich miast woda lecąca z kranu nadaje się do picia. Jednak wiele osób zauważa, że często jest ona po prostu niesmaczna. Niestety duże stężenie kamienia sprawia, że przysłowiowa „kranówka” nie jest ich ulubionym napojem. Można temu zapobiec kupując filtr do wody Brita. Dzięki codziennemu filtrowaniu smak wody znacznie się polepszy, a woda będzie dobrze oczyszczona. Taką przefiltrowaną wodę możemy z powodzeniem stosować nie tylko do picia (pozbawiona kamienia herbata lub kawa również smakuje lepiej), ale także do codziennego gotowania potraw. Dodatkowo zakup filtrów i dzbanków Brita nie jest dużym wydatkiem i kupując zapas filtrów na kilka miesięcy oszczędzamy.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • jaki filtr jest najlepszy do wody miękkiej i średnio twardej, a jaki do wody twardej
  • dlaczego warto wybrać filtr do wody Brita Maxtra Pure Performance lub inny wkład Brita Maxtra
  • jakie możemy kupić dzbanki na wkład filtrujący Brita

Filtr do wody Brita Maxtra – czystość i umiarkowana redukcja twardości wody

Filtry Brita Maxtra mają kilka rodzajów, które będą dla nas odpowiednie w zależności od naszych potrzeb i jakości naszej wody w kranie. Standardowy filtr najlepiej nadaje się do wody miękkiej. Do bardzo twardej wody polecany jest filtr Brita Maxtra Hard Water Expert, który filtruje znacznie więcej kamienia niż zwykły filtr. Dla osób lubiących bardziej przefiltrowaną wodę odpowiedni będzie filtr Brita Maxtra Pure Performance, w którym filtracja zanieczyszczeń jest większa, co znacznie poprawia jakość wody oraz jej smak. Każdy z tych filtrów zapewnia skuteczne usuwanie substancji negatywnie wpływających na jakość, smak i zapach wody. Redukcja chloru, redukcja metali i innych substancji z rur wodociągowych zapewnia nam świeżo filtrowaną wodę najwyższej jakości.

Dzięki dzbankom z filtrami Brita możemy przygotować większą ilość wody dla całej rodziny. Z kolei dla osób mobilnych lepsze mogą być butelki z filtrem, które można zabrać wszędzie ze sobą. Warto wiedzieć, że filtr Brita starczy nam na cały miesiąc, a jego wymiana jest bardzo prosta. Dodatkowymi zaletami filtrów Brita jest niezawodność i potwierdzona skuteczność. Już miliony klientów na całym świecie przekonały się o skuteczności filtrów Brita. Badania potwierdzają, że filtry Brita Maxtra skutecznie usuwają niechciane substancje oraz niemiły zapach wody. Dzięki temu czystsza woda smakuje nam jeszcze lepiej.

Filtr Brita Maxtra – co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Dzięki codziennemu stosowaniu filtrów Brita Maxtra nasza woda będzie smaczna i krystalicznie czysta. Filtry do wody Brita Maxtra zmiękczają wodę oraz usuwają niechciane substancje, które dostają się do wody przechodzącej przez miejskie wodociągi. Oryginalny filtr Brita Maxtra składa się z wymiennika jonowego oraz aktywnego węgla z łupin orzechów kokosowych, co pozwala na skuteczne usuwanie substancji szkodliwych oraz chloru z wody i wydatnie wpływa na lepszy smak wody pitnej. Filtry skutecznie usuwają nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń co sprawia, że oczyszczanie wody jest naprawdę efektywne. Warto też pamiętać o tym, że filtr Brita Maxtra jest bardzo wydajny – starcza nam na miesiąc lub na przefiltrowanie około 100 l wody. Dzięki temu mając w zapasie filtr Brita Maxtra będziemy mogli cały czas cieszyć się pyszną i dobrze przefiltrowaną wodą bez zapachu, który będzie odrzucał nas od picia tego rodzaju wody. Filtry do dzbanków Brita Maxtra można kupić pojedynczo lub w paczkach po 6 lub 12, a nawet 24 sztuki tak, aby zapas starczał nam na długo.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliśmy się na zakup filtrów warto rozejrzeć się za odpowiednim dzbankiem, który będzie dostosowany do filtrów Brita Maxtra. Możemy kupić dzbanki od 3-litrowych do nawet 8-litrowych, który nie zajmują w kuchni wiele miejsca i mogą starczyć z powodzeniem dla całej rodziny. Zrób sobie prezent na święta i kup dzbanek Brita wraz z filtrami Brita Maxtra, aby cieszyć się przez następny rok świeżą, czystą, przefiltrowaną wodą z kranu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ