dieta

Z biegiem lat cateringi dietetyczne zyskują na popularności i są bardzo cenioną na rynku usługą. Nic dziwnego – gotowe, zróżnicowane posiłki dostarczane pod wskazany przez klienta adres, to nie lada wygoda. Dieta pudełkowa w Aleksandrowie Łódzkim jest świetną alternatywą dla osób zabieganych, które mimo iż nie mają czasu na gotowanie  lubią smacznie zjeść. Usługę cenią sobie także sportowcy, osoby będące na dietach redukcyjnych oraz mające alergie na różne alergeny, takie jak laktoza, gluten. Jednym słowem, jeśli jeszcze nie korzystaliście z cateringów dietetycznych, musicie wypróbować ten rewelacyjny sposób dostarczanych posiłków. Smacznie i przede wszystkim zdrowo.

Co wyróżnia dietę pudełkową w Aleksandrowie Łódzkim?

Aleksandrów Łódzki słynie przede wszystkim z smacznej, regionalnej kuchni. Wybierając catering dietetyczny możemy skosztować tradycyjnych, typowo polskich potraw.  W menu znajdziemy żurek na zakwasie, omlet z sałatką ziemniaczaną, potrawy na bazie gęsieniny, pieczoną kaczkę. Każda dieta cateringowa układana jest indywidualnie, wpisując się w zapotrzebowanie kaloryczne klienta i jego preferencje. Wybierając dietę pudełkową w Aleksandrowie Łódzkim, oddajemy się w ręce ekspertów w tej dziedzinie.

Jaki catering wybrać?

Dieta pudełkowa w Aleksandrowie Łódzkim cieszy się zainteresowaniem, ze względu na szeroką gamę cateringów dietetycznych. W menu znajdziemy nie tylko popularne sposoby odżywiania się, ale także mniej popularne diety. Do tych pierwszych należy dieta standard, bezglutenowa, bez laktozy oraz wegetariańska. Do kultowych zalicza się również dietę odkwaszającą, która jest zbliżona do tradycyjnej zbilansowanej diety, aczkolwiek zawiera mniej składników o działaniu kwasotwórczym.

Osoby pragnące zgubić nadprogramowe kilogramy interesują się dietą ketogeniczną, której założeniem jest rezygnacja z cukrów prostych i jak największej ilości węglowodanów. Dla sportowców polecana jest dieta Active, zaś dla najmłodszych – dieta Junior, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Koktajl detox jest polecana jako dieta oczyszczająca. Bazuje na sokach, koktajlach i świeżych surówkach warzywnych. Podobne działanie – zaraz lecznicze, jak i oczyszczające – ma post warzywno-owocowy. Celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn oraz poprawa stanu zdrowia w określonych schorzeniach. Ideą stosowania postu oczyszczającego jest obniżenie kaloryczności na czas od kilkunastu dni do kilku tygodni. Początkowym etapem oczyszczenia jest usunięcie z organizmu zgromadzonej wody, następnie organizm wykorzystuje mechanizm proteolizy i lipolizy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ