lodówki

Jaką wybrać lodówkę, by cieszyć się jej obecnością w naszej kuchni przez lata? Na pewno nowo-czesną, energooszczędną, z ciekawym designem. Sprawdzamy lodówki Samsung, które są hi-tem, i zobaczymy, dlaczego są warte uwagi.

Czasy, gdy człowiek cieszył się, że w ogóle kupił jakikolwiek sprzęt, już dawno minęły. Obecnie klienci mają dostęp do szerokiej oferty, która może przyprawiać wręcz o zawrót głowy. Wybór jest często bardzo ciężki. Z reguły kupujemy sprzęty na wiele lat, więc trzeba dobrze przemyśleć, jaką wybrać lodówkęby później nie żałować.

Numer 1 wśród rodzin i miłośników technologii – lodówki Samsung Family Hub

Family Hub to lodówki Samsung, które powstały z myślą o fanach nowinek technologicznych. Dlatego osoby, które chciałyby mieć urządzenie wielofunkcyjne i nie wiedzą, jaką lodówkę wybrać, powinny postawić właśnie na sprzęt z tej serii. Urządzenie zostało wyposażone w dość duży ekran dotykowy, który pozwala łączyć się z internetem, wyświetlać zdjęcia, wiadomości oraz korzystać z rodzinnego planu dnia zsynchronizowanego z kalendarzem Google i Outlook. Można też na nim oglądać filmy, programy czy włączać muzykę, by np. umilić sobie gotowanie. Dzięki temu przebywanie w kuchni będzie jeszcze przyjemniejsze. Lodówki Samsung z serii Family Hub mają też zainstalowane specjalne aparaty, które robią zdjęcia zawartości, gdy tylko tego potrzebujemy. Jest to niezwykle przydatne podczas robienia zakupów, gdy nie mamy ze sobą listy zakupów, a nie pamiętamy, czego brakuje.

Numer 2 dla osób, które potrzebują dużej pojemności

Osoby, które rozważają, jaką wybrać lodówkę, by była w stanie zmieścić naprawdę sporo produktów, a przy tym nie miała ogromnych gabarytów i tym samym nie zajmowała znacznej części kuchni, powinny rozważyć zakup lodówki Samsung z serii SpaceMax. W tych modelach została zastosowana specjalna izolacja i dużo cieńsze ścianki niż w tradycyjnych sprzętach. To umożliwia zwiększenie pojemności bez zwiększenia lodówki nawet o 100 litrów. A wymiary lodówki pozostają bez zmian. Osoby, które często piją zimne napoje, mogą zdecydować się na model z automatyczną kostkarką lub dystrybutorem wody. Dzięki temu mogą ją sobie nalać do szklanki bez otwierania lodówki.

Numer 3 – coś dla osób, które zwracają uwagę na design i użyteczność zarazem

jaką lodówkę wybrać, by na pewno pasowała do mebli kuchennych? Tu niewątpliwie sprawdzą się lodówki Samsung Kichen FIT, które można ustawić na równi z zabudową i dopasowywać idealnie w linię mebli. Wszystko dzięki temu, że wymiana ciepła odbywa się tyłem i dołem, dlatego nie ma potrzeby zachowywania dystansów. Lodówka ma także srebrne wykończenie i elegancki, podświetlany na niebiesko uchwyt. Wszystkie modele mają opcję Cool Select. Technologia ta pozwala na ustawianie i dopasowywanie temperatury w poszczególnych szufladach. Dzięki temu produkty pozostają dłużej świeże.

Zastanawiając się, jaką wybrać lodówkę, należy wiedzieć, czy potrzebny będzie model do zabudowy, czy sprzęt wolnostojący. Wszystkie lodówki Samsung dostępne są w obu wariantach. Do wyboru są także urządzenia z pojedynczymi bądź podwójnymi drzwiczkami, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. W większości lodówek u dołu znajduje się zamrażalnik, jednak można znaleźć także sprzęty, gdzie znajduje się on w górnej części.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ