Osiedle Naramowice - zamieszkaj wśród Zieleni, blisko centrum miasta

Wybór własnego domu czy mieszkania i przeprowadzka w nowe miejsce to poważna decyzja, z którą trzeba się zmierzyć na pewnym etapie życia. Miejsce, okolica, metraż mieszkania, status własności, to wszystko ma znaczenie. Jeśli planujesz zamieszkać w Poznaniu, to podpowiemy Tobie, która dzielnica będzie najlepsza. Poznaj zalety Osiedla Naramowice, które znajduje się na północy miasta i ma bardzo wiele do zaoferowania. Zieleń, dobrze rozwinięta infrastruktura, bliskość miasta… to tylko niektóre z atutów. Poznaj wszystkie!

Gdzie znajduje się Osiedle Naramowice? 

Osiedle Naramowice jest częścią miasta Poznania. Znajduje się na północy miasta, w sąsiedztwie lasów, rezerwatów przyrody i terenów rekreacyjnych. Od północy i na wschodzie osiedle graniczy z rzeką Wartą, od południa z kluczową komunikacyjnie ulicą Lechicką, a od zachodu z ulicą Umultowską. Osiedle Naramowice sąsiaduje z osiedlami: Różany Potok, Piątkowo, Winogrady, Wilczy Młyn.

Zalety mieszkania na Osiedlu Naramowice

To wyjątkowe osiedle na północy Poznania ma wiele zalet. Po pierwsze bliskość placówek edukacyjnych. W okolicy znajduje się wiele przedszkoli i szkół, zarówno publicznych jak i prywatnych. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Naramowice znajduje się również kampus uczelni wyższej UAM – Morasko. Naramowice to dobre miejsce zarówno dla rodzin z młodszymi dziećmi, jak i studentów. 

W pobliżu wszystkich mieszkań na Osiedlu Naramowice znajdują się placówki zdrowia – prywatne gabinety i publiczne przychodnie oraz urzędy i placówki pocztowe. Naramowice mają również wiele do zaoferowania pod względem rekreacji. W pobliżu nie brakuje placów zabaw, parków, sklepów, galerii handlowych, kawiarnii i restauracji.

Warto zwrócić uwagę na doskonałe skomunikowanie Osiedla Naramowic z pozostałymi częściami miasta. Dzięki planowanej inwestycji tramwaju na Naramowice oraz ulicy Nowej Naramowickiej, z północnej części miasta będzie można dostać się do centrum w ciągu zaledwie 15 minut. Takie usytuowanie i doskonałe skomunikowanie sprzyja wypadom ze znajomymi do kina, teatru czy na inne wydarzenia kulturalne. 

Mieszkania na Osiedlu Naramowice

Na poznańskich naramowicach dostępnych jest wiele mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Do wyboru są mieszkania zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Nowe mieszkania na Naramowicach cieszą się największą popularnością. Kolejne nowoczesne osiedla powstają w prestiżowych lokalizacjach. Deweloperzy oferują zarówno kawalerki, mieszkania dwupokojowe jak i apartamenty o powierzchni powyżej 100mkw. Każda rodzina powinna znaleźć tu coś dla siebie.

Mieszkania na osiedlu Naramowice wyróżniają się ciekawą architekturą i budowane są w zgodzie z naturą. Nowoczesne osiedla na Naramowicach stawiają na bezpieczeństwo swoich mieszkańców i dużą dostępność do infrastruktury użytkowej. Dzięki ogromnemu prestiżowi dzielnicy, mieszkania w tej części Poznania sprzedają się nadzwyczaj szybko. 

Jeśli marzysz o tym, aby zamieszkać na osiedlu pełnym zieleni, znajdującym się w pobliżu centrum miasta, koniecznie sprawdź ofertę dewelopera: noveolendry.pl. Nove Olendry to wyjątkowe mieszkania z charakterem, w samym sercu Osiedla Naramowice. Sprawdź pełną ofertą i wybierz swój nowy dom, zanim zrobią to inni!  

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ