Najlepsze zegary kuchenne do 100 zł

Kuchnia to jedno z najważniejszych miejsc w każdym mieszkaniu. To właśnie w niej można przygotowywać ulubione potrawy i spędzać miło czas. Aby jednak pomieszczenie to było przytulne tak jak sypialnia czy salon należy je w odpowiedni sposób zaaranżować. Szafki, meble oraz akcesoria powinny być nie tylko stylowe, ale również praktyczne. Z tego właśnie względu warto zainwestować w odpowiedni zegar, który nie tylko służy do odmierzania czasu, ale również podpowie, w którym momencie należy wyciągnąć ciasto z piekarnika, ale również odcedzić makaron.

Egzotyczne klimaty

Zwolennicy azjatyckich potraw takich jak curry, sushi oraz krewetki decydując się na zakup zegara do kuchni powinni kierować się egzotycznym klimatem panującym w kuchni. Egzotyczny charakter kuchni z pewnością podkreśli zegar, z którego wylatują motyle. Elementy takiego zegara wykonane są z najwyższej jakości szkła akrylowego, dzięki czemu w świetle promieni słonecznych taki zegar mieni się tysiącami przeróżnych barw. Innym bardzo ciekawym pomysłem może być zegar przypominający słońce. Taki zegar zawiera metalowe elementy, na których z kolei znajdują się cyrkonie, za pomocą których w prosty sposób można nadać blask nawet poszarzałej kuchni.

Uniwersalność

Bez względu na to, czy kuchnia została urządzona w stylu angielskim, czy afrykańskim w sklepach bez problemu można zakupić zegary, które będą pasowały do każdego z tych wnętrz. Dobrym pomysłem może się okazać zegar w kształcie filiżanki do kawy lub pękatego imbryka. Takie zegary mogą wyglądać dosyć zabawnie, ale z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdej osoby.

Eleganckie kuchnie

Kuchnie urządzone w stylu eleganckim oraz minimalistycznym mają nieco inne wymagania. Nie należy w nich zawieszać zabawnie wyglądających zegarów. Warto zatem zdecydować się na zegar ścienny z ramkami na zdjęcia, w których można umieścić fotografie swoich bliskich i znajomych. W tak urządzonej kuchni bardzo dobrze sprawdzi się również zegar lustro, który ozdobiony jest sporą liczbą małych lusterek.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ