Garnki i rondle marki DUKA

W każdej kuchni, zarówno tej domowej, jak i w lokalach gastronomicznych, niezbędnym elementem wyposażenia są garnki i rondle. Nie mogą to jednak być produkty słabej jakości, które będzie trzeba po pewnym czasie wymieniać. Warto zdecydować się na solidne konstrukcje, odporne na skrajne temperatury, czy długi kontakt z wilgocią. Te właściwości zapewnią garnki i rondle firmy DUKA.

  1. DUKA – krótki opis marki
  2. Garnki DUKA – trwałość i funkcjonalność
  3. Rondle firmy DUKA – niezawodność i bezpieczeństwo
  4. Wolnowar – przyszłość i innowacja w zasięgu ręki

Jeśli szukasz elementów wyposażenia kuchni, takich jak garnki, to bez wątpienia powinieneś postawić na firmę DUKA. Innowacyjne technologie, ciągłe poszerzanie swojej działalności i miliony zadowolonych klientów na całym świecie potwierdzają unikatowość, trwałość i niezawodność produktów tej marki. Sprawdź, co ma w ofercie!

DUKA – krótki opis marki

Historia marki sięga 1920 roku, kiedy to jej założyciel otworzył pierwszy sklep oferujący naczynia kuchenne, szkło do kuchni i wyroby porcelanowe. Nazwa firmy nawiązuje do produktów, jakie oferuje, bo można ją tłumaczyć, jako „nakrywać do stołu”. Sam sklep rozwijał się w bardzo szybkim tempie i przynosił ogromne zyski już po kilku latach działalności. Marka przerodziła się w krajowego lidera na rynku garnków i rondli do kuchni w zwykłych domach i lokalach gastronomicznych. Kolejne lata działalności to wzloty i upadki, jednak w XXI wieku producent nieprzerwanie przoduje w rankingach sprzedaży, ma świetne opinie klientów, tworzy rozwiązania nagradzane przez ekspertów i doceniane przez szefów kuchni z całego świata. Co dokładnie znajduje się w ofercie szwedzkiej marki DUKA? Jej misja to Kitchen Life, czyli kuchnia, która żyje i łączy bliskich i do tego producent zawsze dąży w swoich wyrobach.

Garnki DUKA – trwałość i funkcjonalność

Oferta producenta opiera się wszechstronności, funkcjonalności i trwałości. Właśnie te trzy cechy ma spełniać każdy produkt, który zostaje uwzględniony w ofercie szwedzkiej firmy. Nie inaczej jest w przypadku garnków, czyli flagowych produktów tej marki. Do dyspozycji klientów firma oddaje garnki, które sprawdzą się w nowoczesnej kuchni. Wykonanie z wytrzymałej stali nierdzewnej zapewnia odporność na wysokie i bardzo niskie temperatury oraz szkodliwe działanie wilgoci. To artykuły, które są bardzo poręczne, mają odpowiednio wykonane dno kapsułowe, rozprowadzające równomiernie ciepło. W ofercie producenta znaleźć można garnki o różnej pojemności, aby każdy klient mógł kupić produkt, odpowiadający na jego potrzeby.

Jednym z celów firmy jest tworzenie produktów, których użytkowanie będzie przede wszystkim wygodne. Stąd każdy garnek ma uchwyty zgrzewane wielopunktowo. Dzięki temu nawet ciężkie potrawy nie są im straszne. Sama stal na uchwytach nie nagrzewa się tak szybko, co z kolei umożliwia proste przenoszenie potraw dopiero co zdjętych z ognia. Garnki DUKA są bardzo wszechstronne, jeśli chodzi o możliwość ich wykorzystania. Użytkownik ugotuje w nich ryż, makaron, czy ziemniaki, udusi mięso lub podgrzeje zupę. Pozwala na to idealnie dopasowana do każdego garnka pokrywka dostępna w zestawie. Co ważne, garnki tego producenta mogą być użytkowane na każdego typu kuchence. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby użytkownicy myli je w zmywarce!

Rondle firmy DUKA – niezawodność i bezpieczeństwo

W ofercie firmy nie brak także rondli najwyższej klasy. Każdy z nich wyposażono w bardzo wygodną, ergonomiczną rączkę, która nie nagrzewa się w trakcie gotowania, czy duszenia potraw. Większość rondli z oferty szwedzkiego producenta stworzona jest z aluminium oraz ma powłokę wolną od PFOA, który występuje na przykład w teflonowych patelniach. Producent również w przypadku rondli stawia na wszechstronność i funkcjonalność, dlatego produkty te mają indukcyjne dno. Mogą być wykorzystywane na kuchenkach gazowych, elektrycznych, ale także na płytach indukcyjnych. Oczywiście, tak jak garnki, również rondle mogą być myte w zmywarce bez obaw o ich zniszczenie. Są niezwykle odporne na uszkodzenia, rdzę, czy skrajne temperatury.

Wolnowar – przyszłość i innowacja w zasięgu ręki

Szwedzka marka idzie z duchem czasu. Nie zostaje w tyle, każdego roku wprowadza innowacyjne rozwiązania. Stąd w ofercie znajdują się między innymi wolnowary, czyli garnki, które służą do powolnego gotowania. Ich zaletą jest możliwość dostosowania poziomu gotowania do indywidualnych potrzeb. Ponadto mają uchylną pokrywę, wyjmowaną misę z kamionki, czy timer z możliwością zaprogramowania. To jednak nie wszystko, bo gwarantują automatyczną funkcję podgrzewania, a ich konstrukcja wyposażona jest w niezwykle praktyczny cyfrowy panel. Producent, dbając o zdrowe odżywianie swoich klientów, wraz z wolnowarami dostarcza książeczkę z przepisami! Jedną z wielu zalet tych produktów jest możliwość mycia misy w zmywarce lub wykorzystywania jej w piekarniku!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ