Żarówkowy, świetlny sznur

0
2930

Źródła światła w pokoju nie trzeba ograniczać jedynie do standardowych lamp lub żyrandoli. Dziś oryginalność stawia się na pierwszym planie. Im przestrzeń wygląda ciekawej (z zachowaniem funkcjonalności), tym człowiek czuje się bardziej komfortowo. Łamanie aranżacyjnych schematów przybiera różnorodne formy, mieszanka styli jednak nie zawsze się sprawdza. Niektóre dodatki, są na tyle aranżacyjnie bezpieczne, że mogą wprowadzić widoczną i odczuwalną różnicę w panującym wystroju oraz atmosferze, dając właścicielowi szansę na powołanie do życia prawdziwie unikalnej wizji wykończeniowej.

Do ogrodu i do domu

Girlanda z żarówek to ciekawy sposób oświetlenia ogrodu, który wybiera coraz więcej osób. Małe lampy ogrodowe rozmieszczone w strategicznych miejscach nie zawsze są w stanie sprostać estetycznym potrzebom właścicieli. Przestrzeń ogrodu dopełnia wyglądu domu, a nic nie stoi na przeszkodzie żeby girlanda z żarówek została wprowadzona do wnętrza. Jest to oryginalny pomysł, który daje szerokie pole do aranżacyjnego manewru. Długi świetlany sznur umożliwia zawieszenie na różnych wysokościach tworząc w efekcie ciekawą oraz funkcjonalną ekspozycję. Styl loftowy to coraz częstsze dopełnienie mieszkań. Nie każdy posiada w końcu ogród, jednak nie oznacza to, że rozwiązanie, które są dla niego przeznaczone nie sprawdzą się na mniejszej mieszkaniowej przestrzeni. Pokój dopełniony o świetlną girlandę pozwala zrezygnować ze standardowych oraz schematycznych dodatków, zaskoczyć gości oraz zwyczajnie zrobić coś nieoczekiwanego ze swoją przestrzenią.

Ogranicza tylko wyobraźnia

Przestrzeń domu lub mieszkania ma być przede wszystkim komfortowa. Trzymanie się uparcie różnorodnych styli często pozostawia niesmak, że tak naprawdę nie żyje się oryginalnie tylko ciągle powiela jakieś schematy. Dom to osobista twierdza, która stanowi (a raczej powinna stanowić) odbicie tego, co dzieje się w człowieku. Uwidocznić lepiej swoje wnętrze i sprawić, że codziennie zajmowana przestrzeń będzie z nami bardziej „kompatybilna” jest łatwiejsze do osiągnięcia, dzięki zastosowaniu oryginalnych dodatków. Girlanda z żarówek jest ciekawym pomysłem, który pozwala na osiągnięcie różnorodnych efektów. Różnorodne oryginalne rodzaje oświetlenia dają wiele możliwości do aranżacyjnych eksperymentów, które niewielkim kosztem są w stanie nadać przestrzeni niezwykłego, wizualnego „pazura”. Warto w swoich planach posprawdzać oświetlenie loftowe, które dzięki swojemu silnemu kładzeniu nacisku na design umożliwi realizację wymyślnych, stylowych oraz co najważniejsze oryginalnych wizji wykończeniowych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ