Czy myśleliśmy o zabudowie kuchni?

Są ludzie, którzy lubią, gdy wszystkie ich sprzęty są na wierzchu, gdy je dobrze widać i gdy jest do nich bezpośredni dostęp. Są jednak osoby, które nie lubią, gdy ktoś obcy ma możliwość sprawdzenia co posiadają, a jeśli jeszcze mają małą kuchnię i chcą ją optycznie powiększyć, to tym bardziej powinni zadbać o to, aby wszystko było schowane w szafkach. Może się wydawać, że to jest niemożliwe, bo jak wsadzić lodówkę do szafki? A jednak, dzisiejsza technologia sprawia, że wszystko jest możliwe, a tego typu propozycji jest naprawdę bardzo wiele.

Jak to wygląda?

Jeżeli chcemy mieć zabudowę kuchenną, to koniecznie powinniśmy popatrzeć jakie mamy tutaj propozycje. Może się wówczas okazać, że zmywarka będzie schowana w szafce przy zlewie. Nic nie będzie widać a postronne osoby będą myślały, że jest to kolejna szafka, bo nie będzie się ona niczym różniła od pozostałych frontów.

Dodatkowo taka zabudowa kuchni daje nam możliwość schowania do szafy mikrofalówki, dzięki czemu nie tylko będzie niewidoczna i nie będzie zagracała nam kuchni, ale także nie będzie się aż tak bardzo kurzyła, a więc będziemy tracili mniej czasu na utrzymanie jej w odpowiednim porządku. Dodatkowo zabudowa kuchenna oferuje nam także zamontowanie piekarnika w szafce, a to rozwiązanie jest o tyle wygodne, że wówczas możemy zamieścić piekarnik na wysokości naszej klatki piersiowej. To będzie oznaczało, że nie będziemy musieli się do niego schylać, wszystko będziemy mieli na wyciągnięcie ręki, no i nie będziemy musieli się martwić, że nasze dziecko się oparzy o piekarnik, bo po prostu nie będzie do niego dosięgało.

Co z lodówką?

O ile wiadomo, że z małymi sprzętami nie będzie problemów, o tyle może nas martwić, jak poradzi sobie zabudowa kuchenna z lodówką. Tutaj więc też możemy obejrzeć gotowe projekty, gdzie lodówka będzie zmyślnie ukryta w szafkach, w taki sposób, że w ogóle jej nie będziemy widzieli.

Czy myśleliśmy o zabudowie kuchni?

Dodatkowo zamiast zwykłych drzwiczek od lodówki będziemy mieli fronty szafek, a to nie tylko pozwoli nam ją odpowiednio ukryć, ale także sprawi, że łatwiej będzie nam ją utrzymać w czystości. Takie fronty zazwyczaj łatwiej się czyści i nie są tak podatne na zadrapania, a to oznacza, że nie będziemy musieli się martwić porysowanymi drzwiami od lodówki.

Warto zobaczyć jak wygląda taka zabudowa, ile kosztuje i przede wszystkim jak wiele możemy dzięki niej zyskać. Przez to nasza kuchnia będzie się wydawała nie tylko większa, ale fakt, że wszystko będzie pochowane w szafkach sprawi, że będzie wyglądała na taką, w której panuje większy ład i porządek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ