donice podświetlane

Donice podświetlane to odpowiedni rodzaj donic, dla osób, które dbają o każdy szczegół w   aranżacji swojego ogrodu, balkonu bądź tarasu. Czy wąską dróżka prowadząca do głównych drzwi domu, na którą pada po bokach światło z podświetlanych donic nie zachęca do      przejścia się? A jaki wspaniały klimat tworzy po zmroku.

Donice podświetlane sprawdzą się w ogrodzie dla tych, którzy nie lubią ograniczać czasu     przebywania w ogrodzie czy na tarasie jedynie do czasu dziennego. Nie jest więc im obce przebywanie, słuchanie i wdychanie ogrodu przez długie wieczory.

Co warto wiedzieć na temat podświetlanych donic? Dla kogo będą one odpowiednim wyborem?

Donice podświetlane to idealne rozwiązanie dla tych ogrodników, którzy chcą eksponować   rośliny zarówno w dzień, jak i w nocy. Delikatnie światło padające na roślinkę z dołu doda jej odpowiedniego, magicznego uroku, który wieczorową porą będzie tworzył magiczną atmosferę. Lampki umieszczone na dnie donicy to lampki LED, które pozwalają na długie użytkowanie. Dodatkowo są one także łatwo dostępne, dlatego nie powinno być problemu z szybkim wymienieniem spalonej żarówki.

Wiele tego typu donic posiada także rozwiązanie w postaci zasilania za pomocą kabla. Jest ono bardziej praktyczne ze względu na trwałość oświetlenia. Donice oczywiście w większości posiadają regulację jasności, a także włącznik światła.

donica podświetlana świetnie sie sprawdzi

Jakie donice podświetlane warto wybrać? Nasz faworyt.

Kształtów i rodzajów donic podświetlanych jest bardzo wiele. Porównywalnie jak donic zwyczajnych. Różnią się one od siebie wielkością, kształtem, długością czy przeznaczeniem do danego zastosowania. Możemy zatem zaproponować Państwu donice LED MCODO. Jest to donica podświetlana     światłem niebieskim, co jest odpowiednio oryginalnym   rozwiązaniem. Niebieskie światło sprawdzi się idealnie w aranżacjach na tarasach, balkonach czy także w ogrodach. W nocy nie będzie ono świeciło na tyle wyraziście aby prześwietlić roślinę, a nada jej odpowiednie, delikatne wyeksponowanie. Polecana jest dla osób, które cenią w aranżacji prostotę i wyrafinowanie.

Wielość zastosowań. Gdzie jeszcze można podświetlana donica znajdzie swoje zastosowanie?

Donice podświetlane wyglądają także bardzo ekskluzywnie nie tylko na zewnątrz, ale także   wewnątrz pomieszczeń. Świetnie sprawdzą się w otwartych przestrzeniach, takich jak halle, miejsca recepcji, hotele, sale bankietowe czy sale wystawowe. Nadają one miejscu pewien ekskluzywny charakter, odpowiednio eksponują rośliny, a także pozostają ciekawym oświetleniem wnętrza. Kolory zimne, takie jak niebieski czy zielony będą lepiej eksponowały się w pomieszczeniu aranżowanym w zimnych barwach, a także analogicznie kolory ciepłe, takie jak żółty czy pomarańcz w pomieszczeniach, w których przeważają ciepłe barwy. Kolor biały, w zależności czy ciepły czy zimny, może być także eksponowany w aranżacjach o różnej kolorystyce.

Donice podświetlane są więc ciekawym i unikalnym zastosowaniem nie tylko na zewnątrz    domu, ale także pozostają ciekawym elementem aranżacji wnętrz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ