Centrum Elektryczne ANIA – twój dostawca przedłużaczy mieszkaniowych

0
1720

W świecie wszechobecnej technologii i elektroniki, sprawne funkcjonowanie każdego gospodarstwa domowego zależy od możliwości jego podłączenia do instalacji elektrycznej. Zazwyczaj, gniazda instalacji elektrycznej zlokalizowane są w miejscach strategicznych z punktu widzenia użytkownika danego gospodarstwa. Z różnych powodów instalacja nadmiernej liczby gniazd elektrycznych w jednym pomieszczeniu nie jest rozwiązaniem chętnie stosowanym. Ich nadmiar stanowi potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa funkcjonowania sieci elektrycznej, zaburza estetyczny wygląd pomieszczeń, jak również stanowi problem podczas samego wykonywania instalacji w danym budynku.

W celu ułatwienia dostępu do gniazd sieci elektrycznej stosuje się różnego rodzaju przedłużacze, które pozwalają również na podłączenie większej liczby urządzeń elektrycznych do jednego gniazda. Wśród dostępnych na rynku przedłużaczy produktów wyróżnić należy przede wszystkim przedłużacze mieszkaniowe i ogrodowe (nazywane również bębnowymi).

Centrum Elektryczne ANIA – szeroki wybór przedłużaczy mieszkaniowych

Osobom poszukującym atrakcyjnych ofert przedłużaczy mieszkaniowych polecamy zapoznanie się z asortymentem Centrum Elektrycznego ANIA, dostępnym pod adresem elektromarketania.pl. W ofercie tego sklepu znajduje się rozbudowany wybór różnego rodzaju przedłużaczy, spośród których znaczną grupę produktów stanowią przedłużacze do mieszkania.

Wśród dostępnych produktów znajdują się przedłużacze dostosowane do różnorodnych potrzeb potencjalnych konsumentów. Dostępne przedłużacze mieszkaniowe zawierają: 1, 3, 4 lub 6 gniazd, w wersji z uziemieniem, jak również bez uziemienia. Wybrane produkty posiadają również wyłącznik, pozwalający na natychmiastowe wyłączenie aktywności wszystkich gniazd za pomocą jednego ruchu. Dostępne są również rozgałęźniki o odmiennym kształcie, wyposażone w 3 wejścia z uziemieniem, rozchodzące się na różne strony lub ulokowane jedno obok drugiego, do postaci listków koniczyny. Długość dostępnych przedłużaczy mieszkaniowych waha się od 1,5 do 10 metrów bieżących. Przedłużacze o większej długości kabla są również dostępne – są to produkty bębnowe, przeznaczone do stosowania w zarówno w ogrodzie, jak i w domu.

Warto wspomnieć, że Elektromarketania jest jednym z głównych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych na terenie naszego kraju, sprawnie funkcjonującym od prawie 30 lat. Aktywnie współpracuje z firmami różnych branż, co zapewnia mu dostęp do szerokiej oferty produktów. W asortymencie Centrum Elektrycznego ANIA znajdziemy kilkadziesiąt tysięcy produktów różnych kategorii.

Do kluczowych partnerów tej firmy należą między innymi Nexans, produkujące przewody elektryczne, czy FPH JB, uznany producent kabli, złącz i gniazd przemysłowych. Centrum Elektryczne ANIA działa również w obrębie ANIA Holding, zaopatrując liczne polskie przedsiębiorstwa elektryczne, energetyczne i górnicze w specjalistyczne urządzenia przedłużające i przewody.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ