BlackBeard Store, czyli nowe miejsce na mapie Wrocławia

Rum Love Festiwal oraz BlackBeard to jedne z najbardziej gorących fraz na kulturalnej mapie Wrocławia. W BlackBeard, czyli innowacyjnym salonie barberskim, już nie tylko skorzystamy z usług wykwalifikowanych barberów, ale również zakupimy różnego typu alkohole, w tym coraz popularniejszy w Polsce rum.

BlackBeard.Store, czyli internetowy sklep z alkoholami to przedłużenie prowadzonej od dłuższego czasu sprzedaży stacjonarnej, przy ulicy Tęczowej 57 we Wrocławiu.

Nieodłącznie związanym z istnieniem BlackBeard jest Rum Love Festiwal. To właśnie podczas trwającego kilka dni festiwalu we Wrocławskim  Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia, koneserzy rumu z całego świata mają okazję degustować tych niespotykanych trunków w zwykłych sklepach. Rum Love Festiwal jest również okazją do poznania najwybitniejszych ambasadorów ze świata rumowego. Na Rum Love Festiwal znajdziemy zarówno bardziej znane marki takie jak: Zacapa, Kraken, Phraya, Saint James, jak i debiutantów: Offrian . 

Początek czerwca jest więc okresem, w którym corocznie Wrocław staje się stolicą rumu.

Rum Love Festiwal i BlackBeard w natarciu

Podczas trzeciej edycji Rum Love Festiwal istniała możliwość degustacji aż spośród 500 marek rumów. Festiwal już się zakończył, ale dobra wiadomość jest taka, że rum, którego mieliście szansę zakosztować podczas jego trwania, dostępny jest również w BlackBeard.Store – internetowym sklepie z różnymi markami alkoholi. Pośród wirtualnych i  stacjonarnych półek (znajdujących się w salonie barberskim BlackBeard) znajdziemy edycje limitowane, jak i popularne rumy w bardzo przystępnych cenach.              

Dla prawdziwych koneserów przygotowany został m.in. Rum Jawa, czyli rum z nutą kawy (w której towarzystwie jest on starzony), czy też rum kokosowy Hidden Loot. W BlackBeard.Store spotkamy również rumowych debiutantów (np. Rum&Cane) których smak poznać mogliśmy podczas Rum Love Festiwal vol.3 w dniach 7-8 czerwca.

Innowacyjny Barber, którego musisz poznać

BlackBeard nie jest, więc już zwykłym salonem barberskim. Teraz możemy w jego wnętrzach podczas usługi strzyżenia degustować rumów z całego globu ziemskiego oraz innego rodzaju alkohole. Nie zapominajmy jednak, że w BlackBeard, nadal dostępne są również kosmetyki do pielęgnacji męskiego zarostu i włosów w barber shopie. W salonie znajdziemy ponadto kosze prezentowe na każdą okazję.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ